Wczoraj na scenie Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie odbyła się miejska uroczystość zakończenia roku szkolnego.
Uroczystość była okazją do gratulacji i podziękowań, szczególnie tym, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli liczne sukcesy. Wręczone zostały nagrody Prezydenta Miasta Będzina dla wyróżniających się uczniów, laureatów konkursów, uczniów zaangażowanych w projekty edukacyjne i charytatywne, artystów i sportowców.
W okolicznościowym przemówieniu Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski podziękował za zaangażowanie, pracowitość nauczycieli, dyrektorów i uczniów a także pogratulował wielu osiągnięć i sukcesów.
Spotkanie uświetniły występy uczniów prezentujących swoje talenty wokalne i aktorskie.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom!
![]()










































