Determinacja, dyscyplina i walka fair play to zasady, którymi kierują się młodzi judocy. Na sobotnich mistrzostwach pokazali, do czego przygotowują się miesiącami.
W hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się XVI Mistrzostwa Będzina w Judo pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego. Było to podsumowanie dokonań i umiejętności zawodników, którzy otrzymali dyplomy uznania, medale i statuetki. Do najlepszych judoków powędrowały puchary oraz upominki.
Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów oraz najwierniejszych kibiców – rodziców!
![]()










































