Baner podziemia
Baner Będzin - strona główna
logo
Logo Będzin górą z czerwonym wykrzykninkiem

Badanie jakości życia mieszkańców w Będzinie

09
/
06
/
2021

Aktualnie w Będzinie przeprowadzana jest ankieta pn. „Badanie Jakości Życia Mieszkańców”. Wszystko po to, by poznać opinie mieszkańców i spostrzeżenia dotyczące warunków życia w naszym mieście.

Organizatorem projektu jest Miasto Będzin wspólnie z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego – największą w Polsce organizacją pozarządową wspierającą rozwój samorządności.

Badanie da odpowiedź na pytania o ocenę kluczowych aspektów jakości życia w Będzinie, takich jak transport i infrastruktura, czystość i ochrona środowiska, oferta oświatowa, oferta instytucji kultury, poziom społecznego zaufania społecznego i współpracy, ocena poziomu obsługi klienta itp.

Badania prowadzone są wśród kilkuset losowo wybranych rodzin mieszkających w Będzinie. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a udział w badaniu dobrowolny.

Odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie pomogą dostosować działania władz miasta do potrzeb mieszkańców, a sugestie i oczekiwania mieszkańców będą brane pod uwagę w planowanych przedsięwzięciach.

Jednym z najważniejszych zadań stojących przed każdym miastem jest ciągła dbałość o polepszenie warunków życia jego mieszkańców. Te działania to zarówno poprawa miejskiej infrastruktury, jak i jakości usług świadczonych przez nasze instytucje. Ankieta pozwoli nam poznać Państwa opinie i spostrzeżenia dotyczące warunków życia w Będzinie

– mówi prezydent Będzina Łukasz Komoniewski.

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się