Baner podziemia
Baner Będzin - strona główna
logo
Ilustracja z białym napisem Policjant, który mi pomógł z rysunkiem dłoni trzymających serce na granatowym tle

Konkurs „Policjant, który mi pomógł”

09
/
06
/
2021

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem konkursu jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym. Istotą przedsięwzięcia jest również wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom krzywdzonym, w tym dotkniętym przemocą w rodzinie.

Konkurs jest kolejnym działaniem polskiej Policji, która w ten sposób poddaje się społecznej ocenie podejmowanych działań, sama zaś nominacja policjanta jest szczególnym wyróżnieniem świadczącym o aprobacie inicjatyw na rzecz społeczeństwa.

Zgodnie z regulaminem zgłoszenia policjanta do Konkursu może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursowy dostępny jest na stronie www.policja.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 27 czerwca 2021 roku. Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres e-mail: policjantktorymipomogl@policja.gov.pl

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się