Baner Będzin - strona główna
logo
Dzieci siedzące przy stole podczas rysowania, na stole stojące kredki w pojemniku

Wolne miejsca w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez Miasto Będzin

05
/
05
/
2021

W wyniku rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych zorganizowanych w szkołach na rok szkolny 2021/2022 pozostały wolne miejsca w następujących placówkach:

Tabela informująca o ilości wolnych miejsc w przedszkolach

Rodzice – mieszkańcy Będzina – zainteresowani przyjęciem dziecka do przedszkola na wolne miejsca powinni w terminie od 4 do 10 maja 2021 roku złożyć w wybranej placówce wychowania przedszkolnego z wolnymi miejscami wniosek o przyjęcie w ramach postępowania uzupełniającego. Obowiązują wzory wniosków i załączników wykorzystywane podczas rekrutacji podstawowej.

Przedszkola miejskie mogą przyjąć dzieci 2,5-letnie (wiek dziecka na dzień 30 września 2021 r.) oraz w wieku od 3 do 6 lat, a oddziały zorganizowane w szkołach: w Szkole Podstawowej nr 4, nr 9 i nr 13 – dzieci czteroletnie, pięcioletnie i sześcioletnie, w wyjątkowych sytuacjach dzieci trzyletnie.

Ze względu na sytuację zagrożenia epidemią wirusa Covid-19 rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów dostarczenia wniosków:

  • wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres  wybranej placówki,
  • dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki w zamkniętych kopertach.

14 maja 2021 roku o godz. 14.00 placówki organizujące postępowanie uzupełniające podadzą do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się