Baner podziemia
Baner Będzin - strona główna
logo
Ilustracja przedstawiająca wnętrze sali korekcyjnej z materacem, ławeczką, drabinkami i mini ścianką wspinaczkową

Remonty, remonty w szkołach

16
/
02
/
2021

Szkoła Podstawowa nr 3

W oczekiwaniu na powrót uczniów do szkół i zajęć stacjonarnych przeprowadzamy remonty, malujemy, urządzamy. W zupełnie nowej odsłonie sala do zajęć gimnastyki korekcyjnej – świeżo wymalowana, wyposażona w nowoczesny sprzęt do zajęć ruchowych.

Do dyspozycji uczniów również mini ścianka wspinaczkowa. Uczniowie klas starszych po powrocie będą cieszyć się z nowej sali informatycznej. Teraz jest tu czysto, przestronnie, a do dyspozycji nowe laptopy. W sali matematycznej czeka na uczniów monitor interaktywny, dzięki któremu nauka matematyki będzie na pewno atrakcyjniejsza i łatwiejsza.


Szkoła Podstawowowa nr 9 im. Noblistów Polskich czas pandemii i oczekiwania na lekcje w szkole wykorzystała do remontu łazienki. Po zaakceptowaniu projektu pomieszczenia przeprowadzono generalny remont, z wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnej włącznie. Zamontowano nowe grzejniki i zbudowano nowe ścianki działowe z ubikacjami, blat z umywalkami oraz nowe punkty oświetleniowe i suszarki do rąk. Nowa łazienka jest elegancka, ergonomiczna i funkcjonalna.

W poprzednim roku była w podobny sposób wyremontowana inna łazienka, więc szkoła posiada już dwie piękne i nowoczesne łazienki.

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się