Baner podziemia
Baner Będzin - strona główna
logo
Uczniowie na scenie

Wręczenie Nagród Prezydenta Miasta Będzina dla wyróżniających się uczniów za rok szkolny 2019/2020

25
/
06
/
2020

W dniu 24 czerwca 2020 roku w Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Będzina dla wyróżniających się uczniów za szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie i dokonania artystyczne w roku szkolnym 2019/2020.

Uroczystość rozpoczął występ Julii Sikorskiej ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Natalii Sitko ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Będzinie, które zagrały na fletach utwór składający się z motywów muzycznych znanych bajek.

W okolicznościowym przemówieniu, wiceprezydent miasta Będzina Anna Drzewiecka, podziękowała w imieniu Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego za zaangażowanie, pracowitość, systematyczność nauczycieli, dyrektorów i uczniów a także pogratulowała wielu osiągnięć, sukcesów i wytrwałości w edukacji zdalnej.

Spotkanie uświetniła swoim występem wokalnym Patrycja Wojciechowska uczennica Szkoły Podstawowej nr 9 w utworze „Uczucia Te” i „Dni, których nie znamy” Marka Grechuty, a także Lena Manai uczennica klasy I Szkoły Podstawowej nr 6 w widowiskowym występie akrobatycznym.

Ta uroczystość była wyjątkowa, bo w rzeczywistości określanej przez pandemię, z koniecznością zachowania reżimu sanitarnego, w radości przeplatanej obawą o to co spotka nas w przyszłości.

Zakończeniem uroczystości były życzenia doświadczenia wyjątkowych przeżyć podczas bezpiecznych wakacji, złożone w imieniu Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego.

Lista wyróżnionych uczniów:

Szkoły podstawowe:

SP nr 1     

  1. Martyna Greń – osiągnięcia w nauce i sporcie
  2. Julia Hodór – osiągnięcia w nauce i artystyczne
  3. Mateusz Nowak – osiągnięcia w nauce i artystyczne
  4. Mateusz Pinczak – osiągnięcia w sporcie
  5. Wiktoria Tarnowska – osiągnięcia w nauce i artystyczne
  6. Anna Zielińska – osiągnięcia w nauce i sporcie
  7. Nina Bil – osiągnięcia w nauce

SP nr 2

  1. Anna Szędzielorz – osiągnięcia w nauce
  2. Ewa Szędzielorz – osiągnięcia w nauce
  3. Julia Sikorska – osiągnięcia w nauce i artystyczne
  4. Jakub Parafjanowicz – osiągnięcia w nauce
  5. Mateusz Dorobisz – osiągnięcia w nauce
  6. Ewa Kapusta – osiągnięcia w nauce
  7. Wiktor Steppa – osiągnięcia w nauce
  8. Wiktor Szlachta – osiągnięcia w nauce
  9. Zofia Kasprzyk – osiągnięcia w nauce i artystyczne
  10. Mateusz Massalski – osiągnięcia w nauce i sporcie
  11. Miłosz Kuc – osiągnięcia w nauce

SP nr 3

  1. Tomasz Kowalski – osiągnięcia w nauce
  2. Mateusz Skutnik – osiągnięcia w nauce

SP nr 4

  1. Oliwia Dudek – osiągnięcia w nauce i sporcie
  2. Joanna Garncarz – osiągnięcia w nauce i sporcie
  3. Zuzanna Szarek – osiągnięcia w nauce i sporcie
  4. Julia Straszak – osiągnięcia w nauce i sporcie
  5. Kinga Wilk – osiągnięcia w sporcie

SP nr 6

  1. Lena Manai – osiągnięcia w sporcie
  2. Wiktor Katolik – osiągnięcia w nauce
  3. Natalia Sitko – osiągnięcia artystyczne

SP nr 8

  1. Nina Janecka – osiągnięcia w nauce
  2. Dawid Mastaliński – osiągnięcia w nauce
  3. Marcelina Siwy – osiągnięcia w sporcie
  4. Martyna Siwy – osiągnięcia w sporcie
  5. Lena Stachera – osiągnięcia w sporcie
  6. Dawid Wierzbicki – osiągnięcia w sporcie
  7. Maria Wilk – osiągnięcia w nauce

SP nr 9

  1. Amelia Siwek – osiągnięcia w nauce i sporcie
  2. Kalina Śliz – osiągnięcia w nauce i sporcie
  3. Szymon Sarnik – osiągnięcia w nauce i artystyczne
  4. Patryk Pichit – osiągnięcia w sporcie
  5. Zuzanna Chłopaś – osiągnięcia w nauce i sporcie
  6. Jakub Kiedos – osiągnięcia w sporcie
  7. Jakub Jurczyk – osiągnięcia w sporcie
  8. Igor Kyrcz – osiągnięcia w sporcie
  9. Patrycja Wojciechowska – osiągnięcia w nauce i artystyczne

SP nr 10

  1. Oskar Kolorus – osiągnięcia w sporcie
  2. Julia Świąder – osiągnięcia w nauce

SP nr 11

  1. Paulina Pytlik – osiągnięcia w nauce
  2. Katarzyna Mokosa – osiągnięcia w nauce

SP nr 13

  1. Marek Boryń – osiągnięcia w nauce
  2. Alan Frąckowiak – osiągnięcia w nauce
  3. Jakub Szaleniec – osiągnięcia w nauce i artystyczne
  4. Aleksandra Wójcik – osiągnięcia w nauce
Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się