Baner zamek nocą
Baner Będzin - strona główna
logo
Zdjęcie dwóch kotów

Świętuj z nami Dzień Kota!

07
/
02
/
2020

Światowy Dzień Kota to wyjątkowe święto dla miłośników zwierząt. Obchodzony corocznie ma na celu podkreślenie znaczenia kotów w życiu codziennym człowieka i uwrażliwienie na trudną sytuację bezdomnych czworonogów.

Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza właścicieli i sympatyków kotów na obchody Dnia Kota, które odbędą się 17-18 lutego 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Będzinie.

Będą kocie porady, rozmowy z lekarzem weterynarii oraz wskazówki dla osób zainteresowanych adopcją. Na mieszkańców, którym nie jest obojętny los kotów wolnożyjących i przyniosą karmę czekać będzie upominek. Na koniec odbędzie się wręczenie nagród w konkursie fotograficznym - zdjęcie swojego kota.

Opis alternatywny plakatu

Plakat informujący o Dniu Kota

Dzień Kota odbędzie się w ramach Kampanii Edukacyjno-Ekologicznej Projektu Zagłębiowski Park Linearny - rewitalizacja obszaru funkcjonalnego doliny Przemszy i Brynicy - Miasto Będzin współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Działanie 5.4.3. Ochrona różnorodności biologicznej - tryb pozakonkursowy.

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się