Baner zamek nocą
Baner Będzin - strona główna
logo
Infografika przedstawiająca dwa koła: żółte i granatowe przenikające się z napisem Uczestnictwo w podróżach krajowych i zagranicznych

Badania ankietowe dotyczące uczestnictwa mieszkańców w podróżach

09
/
01
/
2020

Urząd Statystyczny w Katowicach informuje, że w dniach od 2 do 20 stycznia 2020 roku na terenie całego kraju w wylosowanych mieszkaniach zostanie przeprowadzone badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach.

Celem tego badania jest zebranie danych o krajowych i zagranicznych wyjazdach członków gospodarstw domowych w IV kwartale 2019 roku. Badanie dostarczy kompleksowej wiedzy m.in o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami.

Zebrane informacje zostaną wykorzystane na potrzeby statystyki w dziedzinie turystyki, rachunków narodowych, bilansu płatniczego oraz statystyki obszarów transgranicznych.

Wszystkie odpowiedzi będą traktowane jako anonimowe i całkowicie poufne, a uzyskane od Państwa informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych.

Wywiad ankietowy zostanie przeprowadzony przez ankietera statystycznego upoważnionego do zbierania danych w badaniach ankietowych, posiadającego legitymację wydaną przez właściwy urząd statystyczny.

W przypadku wątpliwości, tożsamość ankieterów na terenie województwa śląskiego można potwierdzić kontaktując się pod nr tel. 32 77 91 291, 695 255 244,
mail: D.Gwozdz@stat.gov.pl, Infolinia 22 279 99 99.

Serdecznie Państwu dziękujemy za współpracę i poświęcony czas!

Infografika informująca o badaniach ankietowych na tle dwóch kół: żółtego i granatowego przenikających się

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się