Baner podziemia
Baner Będzin - strona główna
Baner Będzin Portal Miejski
Ilustracja z napisem Zbiórka elektroodpadów przedstawiająca graficznie elektrośmieci na zielonym tle

Zbiórka elektroodpadów

15
/
11
/
2019

Jeśli masz w domu niepotrzebny, stary i zużyty sprzęt RTV i AGD - sprawdź termin zbiórki i pozbądź się legalnie elektroodpadów.

Wyrzucając elektroodpady do śmietnika, musisz liczyć się z mandatem do kilkuset złotych. Jeśli wyrzucisz je do lasu kara może wzrosnąć. Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne  powinny być poddane recyklingowi.


 

Harmonogram zbiórki elektroodpadów w zabudowie wysokiej (kamienice, bloki mieszkalne):

Kliknij i przejdź do interaktywnej mapy >

Elektroodpady z zabudowy wysokiej należy dostarczyć do punktów w określonych dniach i godzinach. Elektroodpady należy przekazać uprawnionemu podmiotowi, który odbierze od Państwa odpady w wyznaczonym w miejscu.


Harmonogram zbiórki elektroodpadów w zabudowie niskiej (domy jednorodzinne) .

Prosimy, aby elektroodpady w zabudowie niskiej wystawione były nie później niż do godz. 7:00 w dniu wywozu przed posesję.

 

23.10.2019 r.

Ksawera – Koszelew

Kręta, Nowa, Prosta, Wiejska, Zaciszna, Zielona, Cynkowa, Filtrowa, Kolejowa, Koszelew, Paryska, Siemońska, Staszica, Stawowa, Środkowa, Wąska

Góra Zamkowa – Brzozowica

Boya Żeleńskiego, Góra Zamkowa, Górna, Kamienne Schodki, Kochanowskiego, Plebańska, Podzamcze, Reja, Teatralna, Tuwima, Brzozowicka, Polna, Sierakowskiego, Spokojna

Warpie

Cicha, Kamienna, Łąkowa, Orla, Podmiejska, Wygodzkiego, Słoneczna, Spółdzielcza, Wesoła, Wincentego Pola, Wolska, Wyzwolenia, Kopernika, 1-go Maja, Brata Alberta, Krakowska, Rutki Laskier, Promyka, Robotnicza, Sielecka, Wapienna, Wilcza, Zagórska, Przyjaźni, Sienkiewicza

Centrum

Ignacego Krasickiego, Podjazie, 11-go Listopada, Bema, Małachowskiego, Potockiego, 3-go Maja, Aleja Kołłątaja, Jasna, Kościuszki, Sączewskiego, Kazimierza Wielkiego, Modrzejowska, Rybna, Piłsudskiego do nr 46, Podwale, Zawale

 

24.10.2019 r.

Małobądz

Szkolna, 27-go Stycznia, Baczyńskiego, Długa, Ludowa, Nałkowskiej, Niemcewicza, Norwida, Prusa, Reymonta, Słowiańska, Żeromskiego, Małobądzka, Nadbrzeżna, Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Jesionowa, Kalinowa, Lipowa, Olszynowa, Rolnicza, Wspólna, Wyspiańskiego

Os. Namiarkowa

Astrów, Jabłoniowa, Leśna, Modrzewiowa, Mostowa, Różana, Sadowa, Bławatków, Jaśminowa, Namiarkowa, Niecała, Stokrotek, Tulipanów, Wrzosowa

Gzichów

Akacjowa, Armii Krajowej, Bursztynowa, Czeladzka, Gzichowska od nr 3 do 9, Kantora-Mirskiego, Mieroszewskich, Orkana, Partyzantów, Piastowska, Skośna, Sobieskiego

Syberka

Broniewskiego, Mazowieckiego, Migowej, Oleksego, Paderewskiego, Piłsudskiego od nr 47, Retingera 64, Broniewskiego, Kasprzaka

 

25.10.2019 r.

Łagisza

Drzewna, Jedności, Korczaka, Krótka, Odrodzenia, Ogrodowa, Stachowe, Pokoju, Pustkowie, Odkrywkowa, Grobla, Niepodległości, Gzichowska od nr 17, Energetyczna, Kolorowa, Łączna, Parkowa, Produkcyjna, Radosna, Rzemieślnicza, Świerkowa, Usługowa, Niepiekło, Podleśna, Rzeczna, Bory, Dąbrowska, Podłosie

Grodziec

Węgroda, Kwiatowa, Limanowskiego, Wiśniowa, Przechodnia, Konopnickiej, Barlickiego, Graniczna, Słowackiego, Torowa, Kempy, Kijowska, Strzyżowicka, Szybowcowa, Rodzinna, Wojska Polskiego, Zagórnego, Żytnia, Chopina, Podgórna, Miłosza, Południowa, Osiedlowa, Wróblewskiego, Dworska, Mickiewicza, Wolności, Osówka, Doroty, Hutnicza, Hutnicza-Leśniczówka, Wolności 281, 295, 296, 299, Różyckiego, Asnyka, Świderskiego, Nadgórników, Orzeszkowej, Piaskowa, Matejki, Racjonalizatorów, Willowa, Wojciecha Kilara, Kołłątaja, Boleradz, Okrzei, Poprzeczna

 


Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się