Baner podziemia
Baner Będzin - strona główna
logo

Zostań Obywatelem IT!

14
/
06
/
2019

Rusza rekrutacja na szkolenia komputerowe w ramach projektu Będzińskiej Akademii Umiejętności Cyfrowych. Formularze zgłoszeniowe można składać od 18 lutego do 30 listopada 2019 r.

Celem projektu jest nabycie i wzmocnienie kompetencji cyfrowych mieszkańców Będzina, w tym nabycie przez nich umiejętności korzystania z e-usług publicznych i komercyjnych oraz zwiększenie aktywnego i wszechstronnego korzystania z nowych technologii w życiu codziennym.

baner


W Będzińskiej Akademii Umiejętności Cyfrowych może uczestniczyć każda osoba powyżej 25. roku życia, która zamieszkuje Gminę Będzin. Jednak w przypadku większej liczby zgłoszeń (powyżej 264), szczególne preferencje przewidziano dla osób starszych.

Warunkiem ubiegania się o udział w projekcie jest złożenie w punkcie przyjmowania wniosków znajdującym się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie kompletnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

W rezultacie przeprowadzenia projektu, łącznie 264 osoby nabędą nowe i rozwiną już posiadane umiejętności korzystania z narzędzi informacyjnych i komunikacyjnych, zgodnie ze standardem wymagań kompetencji cyfrowych.

Biuro Projektu mieści się w Urzędzie Miejskim w Będzinie, ul. 11 Listopada 20, 42-500 Będzin, pokój 120, adres e-mail: fundusze.zewnetrzne@um.bedzin.pl.

logotypy

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się