Przejdź do Treści
Baner podziemia
Baner Będzin - strona główna
Baner Będzin Portal Miejski
baner

Otwarcie Plaży Miejskiej w Będzinie.

04
/
07
/
2018

Gorące rytmy latynoamerykańskie, pokazy i warsztaty samby, beach party – to wybrane atrakcje jakie będą czekały na Państwa 7 lipca, w sobotę, od godz. 15:00 na Plaży Miejskiej w Będzinie. 

Zapraszamy również na mash it up fitness z Jagodą Węgrzyniak i 2 godziny plażowej zumby, którą poprowadzą: Paco Mbengue – rodowity Senegalczyk oraz Radek Nosal, czyli instruktorzy Zumba Fitness, którzy potrafią zarazić świetnym humorem oraz pozytywną energią.

Na najmłodszych mieszkańców będą czekać dmuchańce, wata cukrowa i malowanie twarzy. Będzie można również schłodzić się przy zraszaczach wodnych.

O godz. 19:00 wystąpi zespół muzyki kubańskiej IMPACTO. Usłyszymy gorące rytmy m.in. z elementami salsy, marengue i hip-hopu. Występom będzie towarzyszył oryginalny taniec w wykonaniu wszystkich członków grupy.

Już w niedzielę, 8 lipca, zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu na zajęciach sportowych: cross, judo kids, zumby lub wyciszającej jogi.

Cross to trening wytrzymałościowo-siłowy, łączący w sobie elementy gimnastyki sportowej, lekkoatletyki oraz ćwiczeń z obciążeniem, np. sztangami.

Judo Kids to skierowana do najmłodszych japońska sztuka walki polegająca na opanowaniu techniki chwytów i rzutów.

Plaża miejska to nowa, ogólnodostępna przestrzeń rekreacyjna na mapie Będzina. Każdy będzie mógł tutaj wypocząć w upalne dni. Będzie można pograć w plażową siatkówkę, porzucać frisbee czy poopalać się, korzystając z dostępnych leżaków – plaża to kumulacja wszystkiego z czym kojarzy się lato.

Zapraszamy przez cały okres wakacyjny do udziału w projekcie „Aktywna plaża”. To letnia akademia fitness i tańca ze zróżnicowanymi zajęciami ruchowymi i tanecznymi dla wszystkich, bez względu na wiek i płeć. Zapraszamy na zajęcia cross, zumba, mash it up fitness, tabata, hip-hop, kettlebell, locking, bachmata, salsa, judo i joga.

Plakat Aktywna Plaża w Będzinie

Do zobaczenia na Plaży!

Szanowni Państwo,

informujemy, iż podczas imprezy będą wykonywane fotografie oraz nagrywane będą materiały filmowe, które mogą być wykorzystane w celach promocyjnych (m.in. umieszczane na stronach internetowych, portalu Facebook, w prasie i innych wydawnictwach) przez Urząd Miejski w Będzinie oraz podmioty z nim współpracujące.

W przypadku braku zgody na wykorzystanie wizerunku należy wcześniej poinformować o tym fakcie fotografa / operatora kamery oraz postępować zgodnie z jego wskazówkami i opuścić miejsce znajdujące się w kadrze zdjęcia / filmu wideo.

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się