Baner Będzin - strona główna
Baner Będzin Portal Miejski

Gra terenowa dla rodzin

02
/
04
/
2019

Emocjonująca przygoda! Ciekawe zadania! Nietuzinkowa historia!
Zapraszamy całe rodziny 1 maja 2019 r. do wzięcia udziału w grze terenowej „Będzińscy tropiciele przygód”.

Tym razem odkrywać będziemy zagadki nie tylko naszego miasta, ale również Europy. Przygotowaliśmy dla Was dwie możliwości. Po raz pierwszy możecie wziąć udział w rowerowej grze miejskiej. Sami zdecydujcie, w której chcecie wystartować. Czy wolicie przeżyć pieszą przygodę czy podążać przez Będzin na rowerze?

Na zgłoszenia czekamy do 19 kwietnia! Nie może Was zabraknąć!

Zostańcie będzińskimi tropicielami! I wyruszcie w podróż pełną niesłychanych przygód. Przemierzajcie zakątki naszego miasta, odkrywając jego fascynującą historię. Dajcie się ponieść fantazji!

Przenieście się w czasie i doświadczcie historii! Zbadajcie tajemnice będzińskich zabytków i legend! Bądźcie czujni! Wyostrzcie wszystkie swoje zmysły!

Rozwiązujcie zagadki na ziemi i w podziemiach dzięki taktyce i sprytowi! Wykonujcie zadania sportowe! Bądźcie niczym detektywi, rycerze, superagenci lub archeolodzy i odkryjcie serce Europy.

Punkty zdobędziecie podczas odszukiwania baz zgodnie z mapą oraz wykonywania zadań specjalnych.

Będzie to znakomita zabawa dla całej rodziny, która pozwoli na poznanie naszego miasta zupełnie z innej strony!

Prosimy o dokonywanie zgłoszeń drużyn zgodnie z zamieszczonym regulaminem. W razie pytań lub wątpliwości prosimy dzwonić pod numer telefonu 32 267 91 55.

Plakat informujący o grze miejskiej, która odbędzie się 1 maja 2019 roku. W tle kolorowa grafika i zdjęcie dzieci i dorosłej kobiety.

Wyślij link mailem
  • Pdf
  • Drukuj
  • Powrót
  • Wypowiedz się